Україна працює над скасуванням "металургійних" мит з боку США – Микольська

  Для США Україна не є великим постачальником цієї продукції, тому маємо шанси на скасування мит

  Україна має шанси позбутися торгових мит США, запроваджених, зокрема і щодо України на ввезення до Америки металургійної продукції. Про таке повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України і торговий представник України Наталія Микольська, передає "112 Україна".

  Як пояснила Микольська, Україну не можна вважати великим постачальником цієї продукції у США на відміну від Європейського Союзу, тому скасування мит для України можливе.

  "Для них (для США) ми не є великим постачальником цієї продукції. Якщо Європейський Союз входить до трійки лідерів поставки металопродукції у Штати, то Україна займає близько 1% загального їх імпорту. В принципі, ми бачимо підтримку нашої позиції, ми бачимо розуміння", −  повідомила торговий представник України.

  Водночас, ринок США для України є одним з найважливіших. Він дозволяє приносити до країни валютну виручку.

  "Україна постачає на ринок Сполучених Штатів металургійну продукцію в обсязі десь у середньому 130-140 мільйонів доларів США. Це приблизно, щоб було зрозуміло, десь 20% -25% від нашого загального експорту товарів у США за останні три роки. Тобто, для нас ринок США для цієї продукції є традиційним, історичним і досить важливим", − прокоментувала Микольська.

  Довідково: Мита, запроваджені Сполученими Штатами, складають 25% на ввезення сталі й 10% на ввезення до Америки алюмінію.

  Попередній матеріал
  Великий меткомбінат Маріуполя знижує обсяги виробництва через нестачу вагонів
  Наступний матеріал
  Правоохоронці затримали пасажира столичного метрополітену з гранатою та патронами
  Теги: