У Вишневому видали 200 актів на землю соцпрацівникам, лікарям та вчителям

  З землею в руках. Дві сотні державних актів на землю отримали мешканці Вишневого. Переважно - це працівники соціальної сфери, лікарі та вчителі.

  Розмір ділянки становить 8 соток. Ці метри люди сподівалися отримати ще в 2000 році. Утім відтоді зростала лише черга. Нині понад 30 тисяч родин - безземельні. Таку заборгованість чиновники обіцяють ліквідувати вже до кінця жовтня. А от з початку наступного року ведення державного земельного кадастру здійснюватиме автоматизована система. Тож, процедура отримання земельної ділянки скоротиться в рази. Крім того, у 2013-му вся інформація держкадастру буде у відкритому та вільному доступі.

  Валентина Тригуб, медсестра: "Сьогодні зробили нам таке свято - вручили акти про землю. І я думаю, що це якийсь стимул, щоб, як кажуть, йшли в медицину, працювали". 

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ця акція така проводиться не лише у Вишневому. Ми повинні видати 20 тисяч земельних актів людям, які роками стояли в черзі, які десятиріччями працювали, які стояли в черзі і не змогли реалізувати своє право".

  Попередній матеріал
  В КМУ готуються розвивати вітчизняне сільськогосподарське машинобудування
  Наступний матеріал
  Сьогодні Кличко проведе свій останній спаринг перед боєм з Адамеком
  Теги: