У Вишгороді на дамбі відкриють дві додаткові смуги

    Життя водіїв незабаром поліпшиться. Вже наступного тижня у Вишгороді на дамбі через Київське море відкриють дві додаткові смуги. Перевірити хід робіт приїхав чільник області Анатолій Присяжнюк.

    40 мільйонів гривень та півроку цілодобових робіт. Саме стільки пішло на реконструкцію дороги та будівництво додаткових смуг через дамбу Київського водосховища. Тепер там можна їздити не двома, а чотрима смугами. Для пішоходів - спеціальна доріжка. 

    Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Влітку через цю дамбу інколи торчав годину а то й дві щоб її переїхати  - неможливо, а не дай Бог скоїлась ДТП так люди стояли в пробці по 2-3 години. В нас була і одна полоса така що машини не могли роз’їхатись- проїжджали поочерьодно, а сьогодні буде чотири полоси і поблема повністю вирішина".

    Гроші на реконструкцію дороги виділило "Укргідроенерго". Голова правіння Семен Поташник переконує - перехід служитиме сотні років. Перше авто проїде розширеною смугою вже наступного тижня. Нині ж там завершують останні приготування.

    Семен Поташник, голова правління ВАТ "Укргідроенерго":"Тут ще буде один слой асфальта положено - не буде цих переходів, все буде зроблено як полагається. Закінчуєм на цій неділі. В літній час тут будуть люди гулять, будуть приїжджать із Києва, буде дуже гарно. Ми зробимо так щоб його бачили з Печерського району".

    Пишається мостовим переходом виконроб Олексій Тищенко. У якості асфальту не сумнівається, гарантію дає на роки. Над смугами із травня працювали близько сотні робітників. Іноді навіть у дві зміни.

    Олексій Тищенко, виконроб: "Залишилося поставити стінко-огородження зі сторони нижнього , ну і покрасити їх, поставити огородження і все. Постелили 2 шари асфальту, зараз буде стелитися третій верхній слой".

    Нині ж на Київщині завершився ямковий ремонт доріг до зимового сезону, відремонтували близько 5 сотень кілометрів траси. На це пішло 110 мільйонів гривень.

    Ксенія Дворнікова, Олексій Іванченков, "5 канал".

      

    Попередній матеріал
    Готелю "Перлина Дніпра" без попередження відключили електропостачання
    Наступний матеріал
    Виставка картин Франчука відкрилася у "Хлібні" Софії Київської
    Теги: