Depositphotos

У Вроцлаві триває суд над жінкою, яка причетна до трудового рабства українців – ЗМІ

  Про виявлені факти примусової праці польські правоохоронці повідомляють чи не щомісяця

  У Вроцлаві судять громадянку Польщі, яка допомагала українцям знайти роботу на будівництві, а потім відбирала в них паспорти. І їм не тільки не платили гідно за роботу, але навіть штрафували під надуманими приводами. Про це повідомляє ТРК "Україна".

  Відповідно до розслідування журналістів, українці не вперше стають жертвами нечистих на руку ділків, що в підсумку призводить до потрапляння в умови, близькі до тюремних.

  І якщо раніше примусова праця в Польщі асоціювалася переважно з проституцією, то тепер в трудове рабство потрапляють представники майже всіх робітничих професій. У матеріалі були показані кадри затримання громадянина Польщі на ім'я Мирослав, який із подільником постачав працівників місцевим кафе. Серед потерпілих – десятки громадян України.

  "Люди у нього працювали за копійки. Тобто це було 6-7 злотих за годину. Працювали в ресторанах, де зарплата була щонайменше 15 злотих, тобто він заробляв собі дуже багато. Він забирав і в людей, і в роботодавців – заробляв подвійно. Крім цього, він людям знімав хостели, де вони жили, і ще продумав систему покарань", – йдеться у розслідуванні.

  "Не виніс сміття на смітник – мінус 100 злотих. Чи, наприклад, повернувся додому після 22:00. Це були майже тюремні умови", – розповіли журналісти.

  Про виявлені факти примусової праці польські правоохоронці повідомляють чи не щомісяця. Втім, як кажуть правозахисники, це крапля в морі. Найчастіше жертви самі бояться звертатися до поліції під загрозою депортації або навіть розправи.

  Попередній матеріал
  Українська чемпіонка з фехтування виграла Кубок світу
  Наступний матеріал
  Кабмін розпочав боротьбу з контрабандою лісу
  Теги: