У Вишневому готуються до виборів мера

  У Вишневому, що на Київщині, готуються обирати нового мера. У місцевій ТВК повідомляють: підготовка до виборів триває без порушень. Бажання брати участь у перегонах виявили 33 кандидати.

  Утім, зареєстрували лише 26. Це сталося через плутанину у законодавстві. У офіційному переліку документів для реєстрації не вказана теза про обов`язкове затвердження кандидата головним штабом  політичної сили, від якої він балотується. Через це 5-м кандидатам довелося повторно реєструватися у списках. Частина з них вже отримала посвідчення кандидатів у мери. Нагадаємо, вибори міського голови Вишневого відбудуться 11 грудня.

  Вадим Курбатов, в.о голови Вишневської міської організації ВО "Свобода": "35-та, 39-та стаття дозволяє реєструвати кандидата на посаду, а 36-та не дозволяє. І після цього мені прийшлося звернутися до суду, і суд став на сторону позивача".

  Людмила Постнікова, секретар Вишневської виборчої комісії: "Выбори проходят спокойно, без эксцессов, все питання, которые сейчас спорные по законодательству - они решаются в суде. Всем, кто прошел суды, всем, кто хотел - всем давали шанс на переподачу, згидно закону".

  Попередній матеріал
  26.11 З 16:00 - ВШАНУВАННЯ ПАМ`яТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
  Наступний матеріал
  Київщина - третя в Україні за соціально-економічним та культурним розвитком
  Теги: