Віктор Галасюк
Віктор Галасюк Віктор Галасюк / Facebook

У Верховній Раді доповіли Гройсману про критичну ситуацію на УЗ

  До Прем'єр-міністра звернувся глава парламентського комітету з питань промислової політики Віктор Галасюк

  Станом на сьогодні склалася критична ситуація із залізничними перевезеннями сировини та готової продукції гірничо-металургійного комплексу та українських аграріїв. Про це у своєму зверненні до голови Кабінету Міністрів України Володимира Гройсмана під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив керівник парламентського комітету з питань промислової політики Віктор Галасюк, передає "24 канал".

  "Тільки в промисловості, у ГМК, на який припадає 45% перевезень, тільки по цій сфері минулого місяця втрачено $68 млн валютної виручки. Уявіть собі, майже 2 млрд грн. Це прямий "мінус" платіжному балансу, а значить удар по гривні, і це прямий "мінус" в економіці України", – наголосив нардеп.

  Зі слів політика, сьогодні в УЗ не вистачає локомотивів: "Ми пропонуємо негайно вирішити цю проблему на найвищому рівні, забезпечити рухомим складом, забезпечити локомотиви. Якщо сьогодні немає належних локомотивів в "Укрзалізниці", значить треба терміново брати їх в оренду в Казахстані, в Білорусії, в країнах Балтії, закривати цей сезонний дефіцит".

  Він також додав, що "те, що відбувається сьогодні" – це удар по міжнародному іміджу України та удар по курсу гривні. І закликав терміново виправити ситуацію.

  Попередній матеріал
  Поблизу Одеси зіткнулися дві BMW: троє загиблих, четверо потерпілих
  Наступний матеріал
  У центрі Чернівців сталася стрілянина
  Теги: