5.ua

У тунелях біля київської телевежі сталась пожежа

  У п'ятницю, 9 травня, близько 4.00 ранку сталося загоряння кабелів у тунелях між київською телевежею і приміщенням Національної телерадіокомпанії України.
  Цю інформацію повідомили представники Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

  При тому рятувальники відзначають складність гасіння цієї пожежі, оскільки в шахтах, де горять кабелі проходить напруга більш як у 350 вольт (що є дуже небезпечним).

  "Рятувальники повідомляють про серйозну шкоду нанесену вогнем і нарікають на складність операції з гасіння пожежі у зв'язку з тим , що в шахтах , в яких горять кабелі проходить напруга в 350 вольт" , - йдеться в повідомленні.

  На місці події в цей час знаходиться велика кількість пожежних машин і рятувальників у спецодягу. Передавач на вежі Київського радіотелевізійного передавального центру працює в звичайному режимі, втім, сигнал туди не надходить, повідомив журналістам про технічний перебіг події начальник зміни КРТПЦ Юрій Клочков .

  За його словами, пожежа сталась ймовірно через те, що невідомим були навмисно підпалені кабелі між телецентром і телевежею. Втім, як заявив черговий начальник зміни НТКУ, телевізійні передавачі працюють нормально. Вся проблема в тому, що сигнал туди не надходить.
  Журналіст Артем Шевченко у своєму блозі на Facebook повідомив, що причиною пожежі стало те, що невідомий кинув у люк щахти з кабелями бутилку з легкозаймистою сумішшю - т.зв. "коктейлем Молотова". За думкою Шевченка це сталось о 3-30 год.
  Попередній матеріал
  США ввели санкції проти російського банку через Сирію
  Наступний матеріал
  В Ємені ліквідували лідера бойового крила "Аль -Каїди"