У центрі Києва відкрився головний центр продажу та обслуговування "Київстар"

  Технології майбутнього - у центрі Києва. Там відкрився головний центр продажу та обслуговування "Київстар". Він найбільший за площею в усій Україні. Є там і система електронної черги, і зона самообслуговування, і зона тестування. До середини березня там діятимуть знижки на телефони та мобільний інтернет.

  Новий центр - нові технології. Коли звільниться консультант і де його знайти - клієнам підказує система електронної черги. Нові можливості з`явилися і завдяки зоні самообслуговання.

  Дмитро Тараненко, киянин: "Абонент може сам використовувати деякі можливості, які раніше міг зробити тільки спеціаліст компанії "Київстар". Ось, наприклад, я бачив там є функція підключення для домашнього інтернету. Це дуже зручно. Є функція, я бачив теж, відновлення пак-коду".

  Один із найпопулярніших куточків центру - демо-зона. Тут можна власноруч протестувати телефони та швидкість мобільного інтернету.

  Відвідувач: "Гарні ціни, гарна можливість простестувати".

  Віталій Ворожбит, директор з розвитку бізнесу "Київстар" на масовому ринку: "Це демо-зона, де люди можуть попробувати наші телефони, доступ до мобільного інтеренету, наш домашній інтернет, наші послуги голосового зв`язку тощо. І це, звичайно, є дуже коротка відстань, прямий контакт між консультантами і клієнтами".


  Відвідувачка: "По дорозі в Пасаж побачила центр обслуговування. Це було дуже актуально, тому що вчора загубила телефон і треба було терміново відновити картку. Задоволена тим, що протягом 5 хвилин питання вирішене".

  До 11 березня у центрі діятимуть акційні знижки на мобільні телефони та інтренет. Спеціальні пропозиції з`являтимуться і надалі, обіцяють у компанії. 

  Віталій Ворожбит, директор з розвитку бізнесу "Київстар" на масовому ринку: "Ми тут будемо робити постійно якісь дуже спеціальні пропозиції. Наприклад, сьогодні, тільки тут, на Хрещатику, 13, можна отримати знижку на телефони "Київстар" до 240 гривень за телефон, можна підключитися до інтеренету за спеціальним тарифом 80 гривень за 80 мбіт. І можна при підключенні безкоштовно вибрати красивий номер".

  Центр продажу та обслуговуння на Хрещатику - це головний центр компанії у столиці та найбільший за площею в Україні. Щодня тут планують констультувати понад тисячу абонентів.

  Світлана Одаренко, Роман Гриценко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Керченському музеї виставили античну статую Афродіти
  Наступний матеріал
  Чемпіонат Формули-1 на воді проходитиме на Київщині наступні 5 років
  Теги: