Ілюстрація
Ілюстрація pixabay.com

У світовій політиці екологічна тема вже стала трендом, Україна на черзі – Єрмолаєв  

  Експерти наразі сходяться в тому, що екологічна риторика навряд чи сильно додасть рейтингу політикам

  У боротьбі за симпатії виборців політики дедалі частіше використовують теми зарплат і пенсій, корупції, обіцяють знизити комунальні тарифи, і дедалі рідше – торкаються конкретних проблем. Також зростає популярність теми екології – екологічні обіцянки вже стали трендом в українській політиці, йдеться у матеріалі 112.ua.

  Зі слів директора Інституту стратегічних досліджень "Нова Україна" Андрія Єрмолаєва, тема екології в українській політиці підпорядковується глобальному світовому тренду – вона вже стала зручним способом досягнення комерційного успіху.

  Він зазначив: "У світовій політиці зараз домінує комерційне ставлення до екології: тема експлуатується в комерційних інтересах, ці питання піднімаються, коли потрібно закрити якийсь проект, нашкодити конкурентам. В українській політиці також будуть використовувати екологію переважно в такому самому руслі. А також на популістському протиставленні на кшталт "у вас в місті брудно – а я зроблю чистіше".

  Загалом експерти сходяться в тому, що екологічна риторика навряд чи сильно додасть рейтингу політикам. У випадку з тією з тією ж екологією, крім звичайного передвиборчого популізму, треба шукати сліди і бізнес-складової, радять опитані спеціалісти.

  Особливо, коли мова про прифронтові промислові регіони України, де працюють найбільші металургійні комбінати. Експерти зазначають, що екологічна ситуація в Маріуполі, наприклад, за останній час не погіршувалася, а мітинги активістів припали на початок передвиборної гонки.

  Якщо підсумувати, політичні експерти радять наразі ретельно ставитися до передвиборних програм, вивчати їх та не вірити "на слово".

  Попередній матеріал
  Пішов з життя п’ятиразовий чемпіон України з баскетболу
  Наступний матеріал
  Займається спортом і відновив свою вагу: Олег Сенцов написав листа російському правозахисникові
  Теги: