У столиці запрацював перший велопаб [відео]

  Їсти і пити на велосипеді - відтепер можна у Києві. На радість любителям роверів, у столиці запрацював перший велопаб. Це бар на колесах, який приводять в дію самі пасажири. Чим швидше крутиш педалі - тим далі на ньому заїдеш. А поціновувачі кави відтепер можуть скуштувати запашного еспрессо у першій велокав`ярні.

  Сергій і Ярослав із Хмільника натрапили на велопаб у Києві випадково. Від цікавості хлопців аж розпирає.

  Сергій Романюк: "Чи тут самим пиво придеться ящиками? Достав ящика знизу, розкрутив, поставив пиво, розкрутив і п`єш, і язик отак бульк-бульк. От у мене просто вопросов, глядя на це - дуже багато".

  Таки не втрималися - сідають випробувати диво на колесах.

  Водій вело-пабу - і бармен і офіціант водночас. Ростислав змайстрував свій бар на колесах до Євро-2012.  Спершу дивовижа курсувала уздовж Труханового острову. А коли шведські фани звідти поїхали - паб переїхав у Маріїнський парк.

  Ростислав Русаков, власник велосипедного бару: "Нет, это не считается машина. Мы даже его хотели зарегистрировать в МРЕО. В законе не прописано, что это такое. Здесь хоть бы было сто человек крутило педали - все-равно это был бы велосипед".

  Стандартна швидкість цього пабу - п`ять-сім кілометрів на годину. Перший бар на колесах придумали в Амстредамі ще п`ятнадцять років тому.  А Наталка схожу конструкцію запримітила у Берліні.

  Наталія Шевченко: "Там по-моєму, було без водія, і люди отак от оглядалися, куди вони їдуть. Ми так пальцями показували - о, дивись-дивись, як чуваки розважаються. Тут я приїжджаю в Україну, бачу таку саму штуку, і на мене тепер усі пальцями показують".

  А це крутить педалі двацдятитрирічна Віра. Вона поспішає на роботу - на цьому ровері дівчина робить каву.

  Відвідувач: "И мне было интересно открыть нечто такое, чего нет в СНГ, как минимум. Кофе и велосипед - это будет интересно человеку, который будет пить у нас кофе".

  Над її кавовим велосипедом працювали п`ятеро. Прототип побачили в амстердамі. Утім на вулицях Києва, на відміну від голандських, не дуже й розженешся - повсюди гірки і бруківка. Віра поки що катається торгівельними центрами. Коли спаде спека - обіцяє вийти на свіже повітря.

  Анастасія Бабенко, Іван Вірченко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Яремчук отримла від мерії ювілейну медаль
  Наступний матеріал
  Найспекотніший день літа чекають завтра у столиці
  Теги: