У столиці відкрито неофіційний сезон купання

  Неофіційний сезон купання - відкрито. На столичних пляжах уже почали відпочивати кияни. Щоправда, більшість приймає лише сонячні ванни. Адже нині температура води у Дніпрі прогрілася лише до 9-11ти градусів тепла. Тим часом комунальники готуються до офіційного старту. Цьогоріч планують відкрити 11-ть пляжів.

  Журналіс "5каналу": "До офіційного відкриття купального сезону лишилося ще більше місяця. Однак на пляжах столиці вже відпочиває чимало людей. Щоправда, пірнути у воду наважуються далеко не всі".

  Пенсіонерка Ніна Єрьоміна на пляж у Гідропарк ходить мало не щодня - позасмагати на сонці. А от у воду не заходить - холоду боїться.

  Не вода - а парне молоко, переконує гість із Житомирщини. Він моржує цілий рік. Пірнав і за мінус 20-ти. До Києва приїхав у справах. Не втримався - прийшов поплавати.

  Щойно із води киянка Інна Стах. На пляжі дівчина поки що відпочиває сама. У неї купальний сезон вже розпочався, друзі зважаться - щораніше за місяць.  

   Інна Стах, відпочиальник: "Важко знайти людей, які хочуть також ходити, бояться. Дуже подобається. Це ніби якась формується залежність, і це якщо не сходиш - прокидаєшся і уявляєш себе як ти в гідропарку, пірнаєш".

  Нині відпочивальники плавають у 10-ти градусній воді. Коли вона нагріється до плюс 18-ти - купальний сезон відкриють офіційно. Вже за місяць на пляжах буде яблуку ніде впасти, кажуть в комунальному підприємтві "Плесо". А поки що - готують до відкриття одинАдцять пляжів. Однак, чи всюди можна купатися  - має визначити СЕС.
   
  Георгій Мепарішвілі, перший застпуник гендиреткора КП "Плесо": "Мы будем подавать документы на всех пляжах, но соклько получим -это будет ясно уже ближе к концю мая началу июня, потому чот каждый две недели беруться пробы воды. И если там позволяется купаться - СЕС дает разоешение, если нет - мы устанавливаем запрещенные знаки".

  Торік СЕС схвалила роботу лише п`ятьох пляжів. Серед них - і "Пуща-Водиця". Однак там, чомусь, і досі стоїть знак - "купання заборонено". 

  Валерій Казаков, працівник КП "Плесо": "Це у нас просто неправльно. Не було таблички. Треба було пірнати заборонено. Купатись можна тут берег такий".

  А поки пляжі напівпорожні - у воді господарюють качки. Для них купальний сезон - ніколи не закінчується.

  Світлана Одаренко, Олексій Іванченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Три станції метро побудують у Києві до 2013 року
  Наступний матеріал
  У Києві стартував сезон водограїв
  Теги: