У столиці підбили підсумки симпозіуму із розбудови Києва

  Утричі збільшити кількість житла в столиці та передмісті - програма-максимум майбутнього Генерального плану розвитку Києва до 2025-го року.

  У столиці підбили підсумки Міжнародного симпозіуму з містобудування Києва. Його мета - залучити до розробки Генплану європейських фахівців і визначити основні напрямки розвитку столиці. Так упродовж найближчих 15-ти років у Києві та передмісті планують звести близько ста мільйонів квадратних метрів житла. За словами архітекторів, у самому місті можна збудувати 50 мільйонів квадратних метрів. Ще стільки ж - звести за його межами. У планах столичних архітекторів - об`єднати навколишні містечка і села із столицею. А ще розвивати - лівий берег.

  Василь Присяжнюк,  перший заступник начальника КО "Центр містобудування та архітектури": "Пора уже завершити сон на лівому березі - не повинні будти спальними райони, треба створити додаткову інфрастуруктуру і місця прикладання праці. Збалансована розсередженість робочих місць і ми маємо можливість розташовувати на лівому березі додаткове будівництво і офісних будівель, і об`єктів торгівлі, розважальних закладів і в основному також здійснити реконструкцію і переозброєння існуючих підприємств".

  Попередній матеріал
  Рекламістів змусять зайнятися благоустроєм в обмін на рекламні площі
  Наступний матеріал
  Депутати прогнозують невиконання бюджету Києва на третину
  Теги: