У столиці офіційно стартувала кампанія з дочасних виборів мера та Київради

  Упродовж двох місяців до 25-го травня претенденти у мери спокушатимуть киян ліпшим життям.
  Утім, серед скількох висуванців доведеться вибирати - досі невідомо. Демократичні сили так і не визначилися з єдиним кандидатом та попросили тайм-аут на кілька днів. Нарада мала відбутися сьогодні. Але її перенесли на прохання БЮТ. Висування претендентів на крісло Київського голови триватиме до середини квітня. Тим часом Леонід Черновецький сьогодні підбив підсумки двох років свого мерства. Головним своїм досягненням за цей час назвав створення професійної команди, а пріоритетом - соціальну політику. 

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Я немножко постарел за эти два года, и, хотя каждое утро делаю зарядку, на моем здоровье отпечаталось все происходящее во власти. Но в целом все нормально".

  Не гають часу й інші претенденти на крісло мера. Так, нардеп від Блоку Литвина та керівник Шевченківського району Віктор Пилипишин сьогодні офіційно заявив "Іду на Київ". Так він презентував власне бачення розвитку столиці на прикладі очолюваного ним району.

  Генеральний план забудови Шевченківського району, нагадаємо, вже затвердили на Містобудівній раді. Тепер його представили на розсуд городян. Так, до 2020-го року у районі мають збудувати близько шести тисяч квадратних метрів житла. До них - десять транпортних розв`язок, шість шляхопроводів та сорок п`ять підземних переходів. Саме на стратегічному плануванні Пилипишин робитиме наголос під час передвиборчої агітації. Адже відстуність стратегії нерідко призводить до негараздів у комунальній царині.

  Віктор Пилипишин: "Сьогодні не має плану розвитку Києва. Люди не знають, що буде з містом через п`ять чи десять років. Вчора ввечері було відключено від води біля тисячі будинків. Це перший тривожний дзвіночок. Кияни повинні побачити план розвитку Києва, яким місто буде через п`ять чи десять років і повинні прийняти разом зі спеціалістами, інветорами участь в обговоренні цього плану".
  Попередній матеріал
  Металурги просять в Уряду допомоги
  Наступний матеріал
  Більше 300 киян застрягли в знеструмлених ліфтах
  Теги:
  Loading...