У столичних Теремках відзначили День району

  День Києва уже почали відзначати на Теремках. Там влаштували своє свято мікрорайону. Біля церкви Бориса і Гліба для містян організували ярмарок та турнір із міні-футболу. Пообіді теремківці узялися варити смачний куліш на вогні, а надвечір слухали зірок української естради.

  На столичних Теремках - гуляють, аж гай шумить. Люди лишили свої справи і гайда на День мікрорайону.

  Кияни: "Буде феєрверк цікавий і Ірину Білик ми чекаємо".

  Кияни: "Я приїхала з  дачі проситала обявление на парадном и сразу все кинула - прийшла сюда!Интерерсно, а як?!"

  Кияни: "Танцювать будем, моя внучка дуже любить танцювать".

  Щоби відпочивалося веселіше - покликали музик. Розігрівав сцену гурт "Кобза". Артисти хоч і не на Теремках мешкають, але не вдарити по струнах не змогли.

  Євген Коваленко, народний артист України, художній керівник ВІА "Кобза": "Ні, ми просто дружимо з цим районом.тому що знаєте не в кожному районі є такі організатори, які можуть зробити свято".

  Мешкають і вчаться на Теремках два сини народного артиста України Павла Дворського. Співак розповідає - тутешні люди до пісень охочі. Без "Червоної рути" на біс - не обійшлося.

  Павло Дворський: "Я відчув, що я в своїй родині, бо в нас родина музична, всі співають, і сьогодні я бачу очі тих людей, тисячі людей, які були на святі".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Люди посміхаються, люди задоволені. Кожен тут знайшов своє місце, і дуже багато людей, якщо дуже багато людей, то значить людям це подобається".

  Меценати свята розповідають - День Теремків відзначають уже десятий рік поспіль. І щороку на захід приходять тисячі місцевих мешканців. Утім, цьогоріч святкування вийшло вже на загальноміський рівень.

  Ігор Лисов, народний депутат України: "З кожним роком все більше і більше людей. Вже наступний рік ми будемо святкувати більш широко. Вже ця сцена для нас замала, ми будемо перекривати вулицю Конєва і робити там свято. Людям, які проживають тут, для них це вже не мікрорайонне свято, а загальноміське. Буде багато гостей".

  Майже 20 тисяч киян прийшли відзначити День Теремків. А от через кілька місяців є привід зібратися знову: у вересні свій день святкує сусідній новий мікрорайон - "Ліко-Град".

  Ганна Рибалка, Іван Довганик, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Омельченко подарував столичному зоопарку ведмежат
  Наступний матеріал
  В КНУ ім. Шевченка стартував фестиваль "Журналістська весна"
  Теги: