У столичному військовому шпиталі відбулася акція "Якість життя для наших батьків"

  Нові зуби - задарма. Сьогодні у столичному військовому шпиталі відбулася акція "Якість життя для наших батьків".

  Більше двох десятків пенсіонерів віком від 65 років отримали безкоштовну імплантацію та протезування зубів. Середня вартість такої процедури в Україні - від 20 до 50 тисяч гривень. У Європі - від 10 до 15 тисяч євро. Сьогодні ж лікарі-волонтери задарма оперували на власному обладнанні. Проект із безкоштовної імплатанції зубів людям похилого віку розпочали три роки тому. Відтоді до української ініціативи приєдналося два десятки країн. Також акцію підтримали у регіонах - там сьогодні має пройти близько 200 операцій із імплантації.

  Микола Ткаченко, пацієнт: "У меня внизу нету ни одного зуба. А вверху - только передние, вот которые вы видите".

   

  Ярослав Заблоцький, ініціатор ідеї, лікар: "Ми - тут, лікарі в Україні по своїх клініках приватних, університетських і державних. І лікарі 20 країн світу - більше ніж 200 клінік оперують сьогодні оперують на своїх робочих місцях пацієнтів. Все повністю безкоштовно. Лікарі своїм коштом працюють на своїх робочих місцях, компанії-виробники дають своїм лікарям імплантати. І, таким чином, ми вертаємо якість життя".

   

  Параскева Параскевас, міжнародний експерт, лікар: "Уровень очень высокий, очень трудно найти такую организацию, поликлинику со столькими операционными, чтобы столько пациентов оперировать. Я не думаю, что где-то может быть в таком масштабе так хорошо организовано".

  Попередній матеріал
  Росава презентувала новий альбом
  Наступний матеріал
  Опозиція узгодила єдиного кандидата на посаду мера Києва [відео]
  Теги:
  Loading...