У столичному метрополітені перевірять виконання умов договорів оренди торгівельних кіосків

  З метою перевірки виконання умов договорів оренди торгівельних площ та їх відповідності новим нормам протипожежної безпеки у столичному метрополітені створено робочу групу. До її складу увійшли керівники відповідних служб підприємства, представники КМДА та громадської організації "Власники малих архітектурних форм у метрополітені".


  Про це 5 листопада повідомила прес-служба Київського метрополітену.

  Як повідомили в комунальному підприємстві, найближчим часом у підземці буде завершено повний моніторинг законності роботи кіосків та усунення проблемних питань з укладенням та виконанням умов договорів. З вагомих порушень, які уже виявлені представниками робочої групи, можна виділити перевищення орендованої площі – замість вказаного в договорі метражу, займають значно більший, розставляючи додаткові стенди та столи з товарами. Також у багатьох кіосках зафіксовано випадки невідповідності асортименту товарів, коли замість печива киянам продають пиво та цигарки.

  "Торгівля в метрополітені повинна суворо відповідати усім нормам закону, бо від цього залежить життя мільйонів пасажирів, які користуються столичною підземкою. Шляхи евакуації, 20-метрова зону входу та виходу з метро мають бути вільними від кіосків, а робота решти МАФів повинна здійснюватися за договорами, яких на сьогодні на підприємстві укладено більше 340", – зазначили в комунальному підприємстві.

  Варто зазначити, що представники громадської організації "Власники малих архітектурних форм у метрополітені" підтримують таку позицію підприємства та активно долучаються до спільних перевірок.

  Нагадаємо, що у 2008 році у кіоску неподалік входу на станцію "Святошин" вибухнув газовий балон. Тоді постраждало 19 людей. Також з початку року у метрополітені трапилося близько 60 випадків анонімного мінування станцій, коли потрібно було проводити термінову евакуацію пасажирів.

  Попередній матеріал
  ЦВК оголосила обраними ще 18 народних депутатів-мажоритарників
  Наступний матеріал
  Бойовики вночі 15 разів обстріляли українські позиції - АТО