У столичній мерії влаштують бал-маскарад (РЕПОРТАЖ)

  Уже за два дні у стінах столичної мерії відбудеться бал-маскарад. На ньому зберуться світські гуру, дипломати та політики. Сюди вони прийдуть не просто похизуватися своїм вбранням, коштовностями та вмінням вправно танцювати. Заможні пани та пані візьмуть участь у благодійному аукціоні. Кошти, зібрані на ньому, підуть на нові книжки для сотні столичних читалень.
  Інна Ларікова, 5 канал: "Аби потрапита на столичну Карнавалію гості мають не тільки гарно танцювати, а й придбати маску - найголовніший елемент будь-якого карнавалу".

  Кожна окрема маска -  це образ-перевтілення, - стверждує дизайнер, Марина Лапа. Вона більше ніж 10 років виготовляє ці прикраси для столичних vip-персон. Матеріал - пап`є-маше, шкіра або тканина. Майстриня інкрустує їх сусальним золотом чи камінням. Ціна краси -  від 30-ти гривень і до вісімдесяти тисяч доларів.  

  Марина Лапа, дизайнер: "Основная функция маски это образ, за который человек хочет спрятаться. Тобишь, каждый из нас носит в жизни какую-то маску. Кто-то ее не снимает, кто-то их постоянно меняет, кто-то не может с ней определиться. То есть, в данном случае, на карнавале каждый имеет возможность преобразиться".   

  Цьогоріч бал-маскарад обіцяє буди екзотичнішим за торішній. За один вечір гості згадають українські традиції Стрітення, закружляють у віденському вальсі і відкриють для себе індійський танець. Для цього до Києва завітає спеціальний гість.

  Людмила Горбас, режисер-постановник "Карнавалії-2008": "Актор індійського театру, звати його Раві Чаохан. Це людина, яка дуже популярна в Індії. До того ж нам дуже пощастило, що він погодився приїхати до нас, і зіграти в індійській частині Карнавалії роль Магараджі".

  Розважатимуть гостей  оркестр Національної опери, хор Вірьовки, співачка Ніна Матвієнко та іноземні знаменитості. В холі мерії відбудеться благодійний аукціон, на якому цього року презентуватимуть свої лоти Ольга Сумська, Святослав Вакарчук і  Раїса Богатирьова. Організатори благодійного дійства очікують на понад тисячу гостей, серед яких - політики, дипломати та зірки шоу-бізнесу.

  Інна Ларикова, Андрій Верстюк, Артем Михайлов, 5 канал
  Попередній матеріал
  ФДМ відмовляється виставляти на продаж Одеський припортовий
  Наступний матеріал
  Екологи влаштували полювання на продавців пролісків
  Теги:
  Loading...