У Слов'янську схопили організаторів "референдуму"

  Крім того, затримані були інформаторами терористів

  У Слов'янську правоохоронці затримали двох 25-річних місцевих мешканців, які були причетні до організації незаконного референдуму в травні 2014 року, а також були інформаторами бойовиків. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

  Згідно з повідомленням, молодиків затримали за місцем проживання на орендованій квартирі. "Є незаперечні докази їх безпосередньої участі у проведенні незаконного референдуму в травні 2014 року. Після звільнення Слов'янська від окупації чоловіки залишилися в місті, ретельно приховуючи свою причетність до банд", – мовиться в тексті.

  Крім того, з кінця 2014 року вони збирали і передавали терористам інформацію про розташування, чисельність та переміщення підрозділів Збройних сил України.

  Затриманим оголосили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 256 (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від 3 до 5 років позбавлення волі.

  У поліції нагадали, що згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України передбачено звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які перебували в складі зазначених у цій статті формувань, які не скоювали тяжких злочинів, добровільно вийшли з таких формувань і повідомили про їхнє існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

  Попередній матеріал
  Громадянина Бельгії затримали за підозрою в підготовці терактів у Франції
  Наступний матеріал
  У В'єтнамі відбулася церемонія інавгурації нового президента країни