У школі ім. Гончара відкрили музей письменника

  Ім`я українського письменника Олеся Гончара вшановували в одній зі столичних шкіл. У спеціалізованій школі №76, яка носить ім`я Гончара, відкрили музей його пам`яті.
  Ідея створити його виникла ще два роки тому, каже директор школи Людмила Наумчак. Велике бажання допомогло знайти і гроші, і ексклюзивні експонати музею. Першим став журнал "Вітчизна", у якому вперше було опубліковано роман "Собор". На шпальтах часопису зберігся автограф автора. Серед експонатів є навіть особиста електробритва та сорочка Олеся Гончара. Під час відкриття музею нагороджували також лауреатів спеціальної премії імені Гончара. Її переможці - найкращі учні та вчителі школи. На урочистість приїхала і дружина Гончара - Валентина Данилівна Гончар.

  Валентина Гончар, дружина письменника: "Олесь Терентійович був дуже уважний до людей молодого покоління, бо він знав, що це наше майбутнє, і казав - "Сьогодні діти, завтра народ".

  Людмила Наумчак, директор школи №76: "Вчителька теж творча людина, вона разом з дітьми може творити чудеса і одне з таких чудес наш сьогоднішний музей".
  Попередній матеріал
  До кінця тижня Черновецький подасть документи до тервиборчкому
  Наступний матеріал
  Скандальне будівництво на Жилянській поновили
  Теги:
  Loading...