У селі на Київщині запрацював дитячий садок

  Перший дитячий садочок сьогодні відкрили у селі Пилиповичі Бородянського району. Раніше тамтешні дітлахи змушені були ходити до садочків у сусідніх селах або ж просто не отримували дошкільної освіти.

  Новий садочок "Пилипко" розрахований на чотири групи - ясла та три дошкільних. Навчатись там зможуть 70 діток. Нині в області близько 70-ти відсотків дітей забезпечені дошкільною освітою. У планах керівництва області - відкриття садочків у Білій Церкві, Ірпені та Фастові.

  Селяни: "Раніше ми своїх дітей відправляли або в Бородянку, або в Клавдієво, це біля нас селища. А це ми вже будемо своїх діток водить в цей садочок, буде в них так, як у всіх".

  Селяни:
  "Ми теж з чоловіком чекаєм дитину і в майбутньому ми плануємо водити дитину в дитсадок до нас, в село Пилиповичі".

  Тетяна Подашевська, заступник голови Київської облдержадміністрації: "Відкривають приміщення дорослі. Це, як правило. Але ми в області започаткували - віднині це будуть робити діти. Бо вони господарі ось сьогоднішнього дитячого садочка. Сьогодні у нас стратегічне завдання - будувати дитячі садочки в області, аби усі діти були забезпечені дошкільною освітою. Така робота уже розпочалася. Скажімо, такий дитячий садочок уже почали будувати в Білій Церкві, на часі - Ірпінь і Фастів".

  Попередній матеріал
  На відкриття головної ялинки Київщини запросили дітей-сиріт
  Наступний матеріал
  Команда Понікаровського піднялась у турнірній таблиці НХЛ
  Теги: