У садибі Мурашка обвалився дах

  У садибі Мурашка впав дах. Ремонтувати пам`ятку архітектури немає кому - адже будинок досі не має балансоутримувача.

  Серйозні проблеми з дахом і у сусідньому будинку. За словами єдиного офіційного мешканця і захисника пам`ятки Олександра Глухова, через пошкодження даху протікає і знаходиться в аварійному стані стеля його квартири. У Головному управлінні охорони пам`яток запевняють - питання вирішиться щонайбільше за два місяці. Після цього, кажуть, проведуть експертизу та розроблять проект консервації та реставрації пам`ятки. Нагадаємо, у 2007 році пам`ятку архітектури передали у приватну власність. Торік рішенням суду комплекс будинків на Малій Житомирській вдалося повернути у власність міста.

  Олександр Глухов, мешканець будинку: "Це сталося кілька днів тому, тому що ніхто не займається будинками, будинки офіційно ніхто не обслуговує. Не ми, кияни, повинні збирати з бюджету міста гроші для того щоб компенсувати ту шкоду, яку хтось там наніс, треба притягти до відповідальності того бувшого власника, заставити виплатити місту компенсацію, знайти тих людей, які продали цей будинок тому інвестору".

  Яків Діхтяр, в.о. начальника головного управління охорони культурних пам`яток КМДА: "Судові процедури продовжуються, бо інвестор, який до цього був власником, він оскаржує же рішення. І ще пройде певний час - може навіть місяць-півтора-два - поки все-таки воно закриється. Після того, як буде вирішено питання щодо передачі, ми, як орган охорони культурної спадщини, будемо планувати проведення консерваційних і науково-проектних робіт щодо реставрації даних об`єктів".

  Попередній матеріал
  КМДА: епідемія грипу Києву поки що не загрожує
  Наступний матеріал
  Кияни зламали паркан незаконної забудови пляжу на Микільській слобідці [відео]
  Теги:
  Loading...