У поправках до Закону "Про містобудування" чиновники не врахували жодної вимоги громадськості

  У поправках до Закону "Про містобудування" чиновники не врахували жодної вимоги громадськості. Це їм закидають ініціатори написання листа інтелігенції до Президента України.
  На думку активістів, у зміненому проекті закону громадські слухання існуватимуть лише на папері. Оскільки екологів та архітекторів до обговорення нових містобудівних правил навіть не запрошували. Не прописана в документі і норма про створення єдиного реєстру історичних пам`яток. Їх вимагали внести до державного земельного кадастру. Проігнорували чиновники й вимоги громадськості запровадити персональну відповідальність посадовців й забудовників за порушення цього закону. Нагадаємо, 3-го лютого на вимогу представників української інтелігенції Президент ветував закон "Про містобудування".

  Натомість в адміністрації глави держави стверджують - до громадскості Президент дослухався. Усі пропозиції активістів врахували.

  "Дорогі друзі! Повідомляю вам, що Президент врахував ваші пропозиції до Закону про містобудування. Це перемога президентських сил і здорової позиції. З чим вас і вітаю."

  Ганна Герман, заступник глави Адміністрації Президента.

  Попередній матеріал
  Мера Києва депутати відправити у відставку можуть лише двома третинами голосів
  Наступний матеріал
  Будувати на Театральній дозволили чиновники без архітектурної освіти
  Теги: