Польща
Польща flickr.com

У Польщі визнали проблему з легалізацією трудових мігрантів

  Період легалізації іноземних працівників за 4 роки збільшився більш ніж утричі – із 64 до 206 днів

  У Верховній контрольній палаті Польщі заявили, що офіси воєводств не можуть впоратися із напливом іноземних мігрантів, які хочуть легалізувати своє перебування. Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TVP Info, про це йдеться в останньому звіті палати.

  "Причина – кадрові проблеми в офісах і недостатнє фінансування їхньої діяльності. Період легалізації перебування прибулих з-за кордону за 4 роки збільшився більш ніж утричі – із 64 до 206 днів", – наголосила прес-секретар палати Ксенія Мачак.

  Більше того – перевірка порядку видачі дозволів на проживання та проїзних документів виявила порушення у 70% випадків.

  "Середній час розгляду у воєводських відомствах легалізації перебування іноземців систематично збільшувався та відрізнявся між окремими воєводствами. Наприклад, у 2018 році в Люблінському воєводстві це було 116 днів, а в Нижньосілезькому – 328 днів. Хоча, як правило, всі ці провадження мають бути закінчені протягом 90 днів", – уточнила речниця.

  Як вказує видання, у період з травня 2014 року до листопаду 2018 року адміністративні суди воєводств ухвалили 115 рішень, які підтверджують бездіяльність або надмірну тривалість таких розглядів.

   

  Попередній матеріал
  Не на мажорній ноті: після вильоту з Ліги чемпіонів "Динамо" звільнило головного тренера
  Наступний матеріал
  Українська автокефальна православна церква офіційно припинила своє існування
  Теги: