У окремих будинках столиці досі немає опалення

  Холодно, як на дворі. У двох будинках по вулиці Петропавлівській - досі немає опалення. Причина - поламані газові колонки, які мешканцям відключили ще торік. Досі - їх ніхто не замінює, а ремонту вони не підлягають. Як вижити взимку без тепла - дізнавалась Наталя Гончарова.

  У Ігоря тепла немає вже другий сезон. Торік у січні газовий котел відключили через несправність і доcі міняти його ніхто не збирається. Через відсутність опалення взимку він залишиться без тепла і води.

  Мешканець будинку Ігор: "Отапление у меня выключиное было и у меня замерз стояк и у меня месяц не было воды. То же самое сейчас ждет, буквально в ноябре. Будут заморозки и тоже самое мы останимся без воды гарячей и холодной и без отопления".

  У Емми Михайлівни газова плита працює цілодобово. Щоб хоч якось обігріти своє помешкання, жінка вимушена терпіти задуху та сморід. Мерзне і дитина.

  Емма Мартиненко, жителька будинку:"Отключили в нас кател, газ в нас включен и днем и ночью. запах конешно неприятненький, но терпим, а что делать".

  Опалювальний сезон у жителів двох будинків на вулиці Петропавлівській ще не розпочався. У деяких квартирах тепла не було близько трьох років. Щоб замінити систему опалення в одній квартирі потрібно до 15-ти тисяч гривень. Таких грошей мешканці будинків не мають. Сподіваються лише на керівництво міста. Проте у мерії допомагати не збираються.

  Олександр Попов, перший заступник голови КМДА: "Ця програма державою не може бути вирішена. це просто непосильно для держави сьогодні. Це, перш за все, проблема тих, у кого вони є. Але якщо це стосується соціально незахищених верств населення, то потрібно звертатися до мерії міста Києва. ми допоможемо".

  Наступна інстанція - Київгаз. Проте там відповісти на болючі запитання не змогли. Наразі за будинком стежать пожежники. Адже аварійне обладнання будь-якої миті може вибухнути. Проте на запитання: як Ігорю та іншим мешканцям будинку пережити зиму, -  так ніхто і не відповів.

  Наталя Гончарова, Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Затверджено перелік книг, які надрукують коштом держави [відео]
  Наступний матеріал
  "Київатодор" готується до зими
  Теги: