У музеї Шевченка презентували 5 книг про визвольну боротьбу

  П’ять книг про визвольну боротьбу презентували у музеї Тараса Шевченка у столиці. А саме: "Чорні запорожці" Петра Дяченка, 13-те видання "Холодного Яру" Юрія Горліса-Горського, "Отаман Орлик" і "Таємниця отамана Зеленого" Романа Коваля та "Гуцули у Визвольній боротьбі".
  Всі книги - мемуари учасників та дослідження, написані на основі історичних документів і спогадів про національно-визвольну боротьбу 20-х років минулого століття. Видання побачили світ за сприяння історичного клубу "Холодний яр". Прикрасили вечір-презентацію співи кобзаря Тараса Силенка.

  Василь Шкляр, письменник: "Зараз ми в своїй країні, теж зневіреній, приниженій. Багато в чому теж нас переймає безнадія, і в цей час, напевно закономірно, на лінію боротьби вийшло слово".

  Василь Портяк, вчений секретар музею імені Тараса Шевченка: "Ми у нашому музеї завжди обираємо для таких презентацій все-таки якісь знакові книги, якісь важливі книги. А видання історичного клубу "Холодний яр" безперечно такими є. Оскільки ми повинні, ми мусимо переосмислити, а спочатку пізнати, пізнати цю сторінку нашої історії, тому що вона була викривлена до невпізнання".

  Попередній матеріал
  У Києві створюють алею пам’яті героїв Чорнобиля
  Наступний матеріал
  У "Будинку природи" стартувала виставка кімнатних фіалок
  Теги: