У мерії розробляють концепцію розміщення дебаркадерів

  За столичні дебаркадери взялися у мерії. Нині розробляють єдину концепцію по розміщенню плавучих закладів. Її узгодять з генеральним планом міста і уже до 1 червня нові правила введуть в дію.
  Тим часом плавучі заклади кращої долі вирішили шукати самі. Два з відшвартованих готелей продовжують працювати на нових місцях. Зокрема, "Перлина Дніпра" - на Микильській Слобідці, а "Баккара" - біля Гідропарку. Біля Московського мосту уже у квітні цього року готується до відкриття "Мандарин". Доля решти ще й досі не відома.

  Готель "Перлина Дніпра" - один із двох дебаркадерів, які змінили місце розташування і надалі продовжують працювати. На Микільській Слобідці готель стоїть уже чотири місяці. Менеджер  бідкається - тепер працювати доводиться важче і більше.

  До відкриття на новому місці біля Московського мосту готується і ресторан "Мандарин". Його директор переконує: необхідні договори уже підписали. Нині залишилося підвести воду та електрику. Загалом дозволи на швартування отримали 14 дебаркадерів - повідомляють у комунальному підприємстві "Плесо".

  Нині у мерії розробляють єдину концепцію розташування плавучих закладів, яку обіцяють узгодити із генпланом Києва.  Нові правила запровадять до 1 червня.  

  В тому році з Набережної прибрали близько 10 плавучих ресторанів. Більша частина з них ще й досі чекає на "кращі часи". Решта - працюють, або ж готуються до відкриття - проте на новому місці. На набережну у мерії ж інші плани.

  Там оголосили  конкурс на кращий проект із благоустрою центральної частини Києва до Євро-2012. Він включає і розбудову набережної. Свої проекти архітектори з понад шістдесяти країн мають подати до першого квітня. Потому журі визначить кращий варіант. А поки у мерії мізкують над благоустроєм набережної, містяни зі своїм вибором уже визначилися. Кажуть: дебаркадери їм не заважали.

  Наталя Гончарова, Владислав Каретник та Олександр Зименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Прокуратура Києва заборонила продавати землю на Жуковому острові
  Наступний матеріал
  ЗМІ: причиною смерті київської школярки стала пневмонія
  Теги: