У мерії не полишають намірів запровадити платні медичні послуги

  Опозиція стверджує: міський голова особисто контролює це питання та підпише таке розпорядження, щойно повернеться з лікарняного.

  Так, за інформацією представників блоку Кличка в Київраді, влада черговим розпорядженням пропонує запровадити тарифи й для дитячих поліклінік. Відповідні проекти розміщені на офіційному сайті мерії. За ними, наприклад, консультація педіатра має коштувати 38 гривень, офтальмолога - 36, фтизіатра - 31-у гривню. Всі ці послуги не є додатковими, які регулюються постановою Кабінету міністрів, а належать до основних. Тож можливе нововведення суперечатиме Конституції,- кажуть депутати. Крім того, за даними опозиції, містяни без київської прописки мають сплачувати у лікарнях так звані благодійні внески. 

  Володимир Бондаренко, керівник апарату блоку В.Кличка: "Прокуратура внесла припис на той регуляторний акт. Ми чули заяву Кільчицької, що це розпорядження буде підписане. На сьогодні це розпорядження стає більш комплексним, сюди попадають всі заклади. В той же час київський міський голова дає доручення на нарадах та особисто контролює це питання. Будемо оскаржувати в суді, адже це не передбачено законом".

  Попередній матеріал
  У сквері ім. В. Стуса зрубали більше ста дерев
  Наступний матеріал
  Київ вдвічі втратив у рейтингу найдорожчих міст світу
  Теги:
  Loading...