5.ua

У липні до Києва приїдуть рокери Aerosmith

  Легенда американської рок-музикі Aerosmith 2 липня дасть концерт у київському НСК "Олімпійський". Про це йдеться на офіційній сторінці гурту у Facebook.

  Як повідомляє своїм фанам сторінка, до української столиці Aerosmith приїде в рамках всесвітнього туру The Global Warming World Tour, який вже визнано одним з наймасштабніших турів за всю історію рок-музики.

  "Всього в рамках цього туру виступи відбудуться у Північній і Південній Америці, Австралії та Океанії, Азії і у містах Європи. Тур проходить на підтримку останнього альбому гурту Music from Another Dimension!", - повідомляє фан-клуб американського рок-гурту.

  Як відомо, менеджери колективу вже прислали київським організаторам виступу райдер, де докладно розписані всі вимоги щодо харчування зіркових гастролерів, документ складає 16 аркушів. Треба відзначити, що спиртні напої в рейдер не включені, а текст починається з прохання залишки продуктів після візиту музикантів роздати бездомним: "Прийміть всіх заходів , щоб розділити їжу з тими, кому пощастило менше, ніж нам".

  Планується, що квитки на шоу коштуватимуть від 490 до 1090 грн.

  "Знаю, що в Україні у нас купа друзів і вони мені також дороги, як будь-які фанати в моїй рідній Америці. Я абсолютно не бачу між ними різниці. І чекаю , не дочекаюся, приїзду в Київ! До того ж мій дід - українець ! Правда, я навіть не знаю, з якого він міста родом. Але обов'язково його знайду, ось побачите! » , - наводяться на сторінці слова звернення лідера "бостонської п’ятірки" Стіва Тайлера .

  Попередній матеріал
  Guardian: Захід не виключає нових переговорів у Женеві
  Наступний матеріал
  Кількість жертв катастрофи південнокорейського порома зросла до 150