5.ua

У лікарнях Києва відновлено гаряче водопостачання

  У Києві поновляється гаряче водопостачання в закладах соціальної сфери, зокрема, лікарнях - сьогодні майже в усіх медичних установах столиці є гаряча вода.

  Про це 18 серпня заявив Київський міський голова Віталій Кличко під час зустрічі з Генеральним директором ПАТ "Київенерго" Олександром Фоменко, присвяченій підготовці Києва до опалювального сезону та відновленню постачання гарячої води.

  "Ми звернулись до Кабінету Міністрів із проханням зняти ліміти газу для котелень, які забезпечують теплопостачання закладів соціальної інфраструктури Києва, та надати відповідний дозвіл "Київенерго" на подачу природного газу. Після підключення лікарень очікуємо, що на початку навчального року гаряче водопостачання буде поновлене і в закладах освіти – дитячих садках і школах", – сказав міський голова.

  "Першочерговим завданням для "Київенерго" зараз є підготовка до опалювального сезону – роботи з ремонтів та реконструкцій теплового господарства виконані вже більш ніж на 70%. Ми розраховуємо, що у конструктивній співпраці з КМДА нам вдасться забезпечити стабільне проходження опалювального сезону для киян", — зазначив генеральний директор "Київенерго" Олександр Фоменко.
  Попередній матеріал
  Профінансовано 14,1 млрд. грн. пенсій за серпень
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця скасувала рух трьох потягів з Донбасу
  Loading...