У київських поліклініках стартував проект із протидії домашньому насильству

  Проти домашнього насильства боротимуться у київських поліклініках. Відтепер там можна буде отримати спеціальні картки із номерами гарячої лінії Міністерства сім`ї, молоді та спорту, а також поради, як можна попередити домашній терор. Проект "Картки допомоги" відбувається у рамках Всеукраїнської кампанії проти насильства. Фінансує захід Європейський союз.

  Лілія - одна з тих жінок, які через скрутну ситуацію в родині залишилися без даху над головою. Про притулок для жертв домашнього насильства вона дізналася від знайомих. Тож, майже місяць з трирічною донькою мешкає тут.

  Понад 4 тисячі дзвінків лише за півроку - таку кількість людей, які потерпають від домашнього насильства, називають у Міжнародному правозахисному центрі.

  Попереджувати подібні випадки за допомогою інформаційних карток тепер будуть в усіх поліклініках України. У Києві першим таким закладом стала студентська поліклініка Київського політехнічного інституту.  

  100 тисяч карток планують розповсюдити європейські організації в українських поліклініках. Головна мета проекту - сформувати у свідомості людей неприйняття насильства над жінками та дітьми, як звичного явища. Адже нині три з чотирьох жертв домашнього терору звернутися до фахівців так і не наважуються.

  Ганна Рибалка, Максим Петраков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Комісія Київради перевірить законність добування піску в столиці
  Наступний матеріал
  На Обухівщині відновили меморіал жертвам нацизму
  Теги: