У Київському зоопарку - перше цьогорічне поповнення

  У Київському зоопарку перше у цьому році поповнення. У пари лам - Білого та Дарини - народилось маля, вагою 15 кіло. Тварина з`явилась на світ у ніч перед Різдвом.

  Працівники звіринцю знайшли його вранці 7 січня. Назвали малюка Барсиком. Однак керівництво зоопарку право голосу у виборі імені дало також і журналістам. Вони оголосили конкурс на кращу кличку. Тож тепер малюка ламу називатимуть подвійним іменем - Барсик-Далай-ламчик.

  Галина Косинська, провідний зоотехнік відділу копитних тварин: "Ми не бачили, як відбувались пологи, але вони зазвичай народжують вночі. Самець - маля - почувається добре, всі відносяться до нього добре. Агресії ніякої не відбувалося. Спокійний, ми підходим до нього, він підходить, протягує мордочку, вітається, такий доброзичливий. Я думаю, що буде хороший самець".

  Анжеліка Комарова, прес-секретар Київського зоопарку: "Мені дуже радісно, що рік почався так добре для Київського зоопарку. І якраз на Різдво. Що символічно - ми побачили, що прекрасна тварина народилася якраз на Різдво".

  Попередній матеріал
  Долгополов пройшов до наступного кола "Australian Open"
  Наступний матеріал
  Віталій Кличко переміг у номінації "Боксер року-2011"
  Теги: