У київській школі № 47 відзначають День народження Макаренка

  125 років з Дня народження відомого педагога Антона Макаренка нині відзначають у спеціалізованій школі № 47, що носить його ім`я.

  За традицією тут масштабно святкують День народження педагога, яке припадає на 16 березня. Упродовж кількох тижнів у навчальному закладі відбувається низка конференцій, зустрічей з людьми, які знали Антона Макаренка. Цьогоріч до ювілею школярі випустили газету, влаштували тематичну виставку та оновили експозицію у музеї.

  Іван Мжельський, учень: "Сьогодні ми відзначаємо 125-ту річницю Антона Макаренка. Це великий педагог. Його іменем названа наша школа".

  Валерія Смірнова, учениця: "Антон Семенович з усіх дітей, які не мали домівки, які були бешкетниками, він їх всіх об`єднав і будем так казати навчив життю".

  Світлана Нетецька, спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка: "Макаренко любив, по-перше, театр, він був творчою людиною. В школі - працює театральна студія. Макаренко грав на скрипці - в школі дуже багато дітей, які щаймаються музикою. Також Макаренко займався пошуковою роботою і ми цією роботою займаємося".

  Попередній матеріал
  Мережу дошкільних навчальних закладів планують цьогоріч розширити на Київщині
  Наступний матеріал
  На Мальдівах заарештували екс-президента
  Теги:
  Loading...