5.ua

У Київраді знову побились депутати

  На які гроші житиме Київ у 2015 і як наповнюватимуть міську скарбницю – хотіли б знати і депутати Київради, тож ініціювали публічне обговорення бюджету столиці із громадськістю. На черговому своєму засіданні обранці киян вкотре не змогли обійтися без бійки – пошарпалися "ударівці" з "радикалами".


  З пів тисячі людей зранку зібралось під будівлею Київської обласної ради. Хтось мирно тримав плакати, дехто рвався через паркан. У натовпі пікетувальники вираховують й представника від Київтранспарксервісу.

  Штовханина зчиняється, коли пікетувальники хочуть завести своїх людей на сесію Київради.

  Без бійки не минулося й всередині будівлі. Депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук вимагав від секретаря Київради внести до порядку денного проект рішення про пільги для учасників АТО.

  Проект не пройшов обговорення в комісіях, а тому потребує вивчення, каже секретар Київради і знімає питання. Мосійчук рветься до президії і вже третє засідання поспіль провокує перерву в роботі.

  "Ударівці" пояснюють – нині за законом учасники АТО прирівнюються до учасників бойових дій, тож вже й без окремого проекту рішення мають право на пільги. Депутат Олександр Міщенко розповів: "Є статус учасника бойових дій. Є закон України. Він ніким не відмінявся. Це рішення ми підтримаємо, питань нема. Але це не звільнить людей від збору певних документів для того, щоби були пільги".

  Помахати кулаками після бійки кортить депутатам із більшості. Під двері сесійної зали притягнули стіл для армреслінгу. Змагались Віталій Даниленко з Андрієм Лозовим – нічия.

  На "КиїврадаСпротЧелендж" кличе й міський голова.

  "Якщо хтось хоче і багато енергії має, він хоче подивитися, який він сильний – ось він може. Якщо хтось хоче з міським головою – я теж до його послуг", – закликав Віталій Кличко.

  Охочих не знайшлось.

  Ганна Рибалка, Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Покрови Тарас Чубай і Kozak System презентують проект "Наші партизани. Пісні самонаведення"
  Наступний матеріал
  Порошенко вимагає від силовиків забезпечити спокійні вибори
  Теги:
  Loading...