5.ua

У Київ планують закупити львівські трамваї з низькою підлогою

  Київська влада готова закупити близько 20 українських трамваїв з низько розташованою підлогою, які виготовляють у Львові на заводі "Електрон". Проте жодних договорів поки не підписували.


  "Ми говорили з Бондаренком (Володимир Бондаренко – голова КМДА, – ред.), на початок Київ готовий закупити близько 20 низькопідлогових трамваїв. Це було б вигідно для столиці показати, що є українські сучасні взірці", – сказав в інтерв’ю каналу Київ TV  міський голова  Львова Андрій Садовий.

  Треба відзначиити, що голова правління ПАТ "Концерн-Електрон" Юрій Бубес пояснив, що Київ справді має намір замовити львівські трамваї, проте для цього потрібно пройти усі тендерні процедури, а після цього буде підписаний договір. Проте, як зазначив Бубес, все залежить від того, хто стане головою міста Києва. Скільки буде закуплено трамваїв, і яка сума контракту наразі невідомо.

  За його словами, підприємство виготовляє від 50 до 100 трамваїв щороку, при потребі є можливості розширити виробництво. Транспорт є високошвидкісним. Навіть на львівських вузьких коліях під час випробувань він розвивав 90 км/год.

  "Ми почали серійне виробництво як на вузьку колію (1 м, як у Львові, – ред.), так і на широку (1,5 м, як у Києві, – ред.). Аналоги нашого трамваю за кордоном мінімум в 1,5-2 рази дорожчі", – наголосив Бубес.

  Нагадаємо, що низькопідлоговий трамвай почав курсувати Львовом у червні минулого року. Через місяць, у червні 2014 року, на рейки випустять ще один такий трамвай.
  Попередній матеріал
  Стрєлков пропонує мешканцям Слов'янську бути готовими до евакуації з міста
  Наступний матеріал
  СБУ викрила на Дніпропетровщині диверсантів, які планували отруїти військових
  Теги:
  Loading...