vinograd.info

У Києві зріс попит на бойлери

  У Києві значно зріс попит на водонагрівальні прилади, у зв'язку з відсутністю в багатьох будинках столиці гарячого водопостачання.


  Про це повідомили торгові мережі побутової техніки та електроніки, пише "Інтерфакс-Україна".

  "У київських магазинах мережі Comfy продаж бойлерів у липні 2014 збільшився у 10 разів, порівняно з аналогічним періодом 2013 року", - повідомили в мережі.

  Водночас, незважаючи на підвищений попит, дефіциту товарів в цілому по Україні в мережі не відзначають, оскільки незаплановане відключення гарячого водопостачання було тільки у трьох містах: Києві, Харкові та Запоріжжі. Саме в цих містах, за даними мережі, спостерігається підвищений попит на водонагрівальні прилади.

  Згідно з даними мережі побутової техніки та електроніки "Фокстрот", ринок не був готовий до сплеску продажів бойлерів, тому надалі можливі перебої з постачанням цієї техніки.

  "Огрівальні прилади доступні у продажу, але з ними також, як і з бойлерами, можливі перебої, адже попит буде рости: взимку очікується температура в квартирах 16-18 ° С градусів, при нормі 20-22 ° С", - розповіли в мережі.

  Тим часом проблем із постачанням кондиціонерів немає і не очікується. У мережі нагадують, що кондиціонером, залежно від моделі, можна опалювати приміщення до тих пір, поки температура не опуститься нижче 5 ° С/-5 ° С.
  Попередній матеріал
  Штайнмаєр: між словами і вчинками Росії - прірва
  Наступний матеріал
  Частина 72-ї бригади відступила на територію Росії - Дмитрашківський