фото z-city.com.ua

У Києві збирають експонати для Музею Майдану

  Тисяча чотириста касок, щитів, прапорів та інших предметів з Майдану зібрали музейники.


  Також записали майже триста спогадів учасників революційних подій. Усе це стане основою майбутнього Музею Майдану. Як саме він виглядатиме – робоча група при Мінкульті напрацьовує ідеї. Тимчасово музей, очевидно, розміститься в Українському домі, але в перспективі потрібно побудувати для нього спеціальну будівлю, бажано на вулиці Інститутській – кажуть члени робочої групи.

  Тепер закликають усіх, хто має щось пов'язане з Революцією гідності, поповнювати запаси і приносити свої артефакти до Музею Гончара у Києві.

  Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир Вятрович закликав: "Революція гідності, як історик можу сказати, була унікальною в історії за багато років подією, яка настільки добре зафіксована різними камерами з різних боків і є можливість відтворити мало не похвилинно фактично кожен день. І ми так само звертаємося до всіх людей, які мають якісь записи – відео, аудіо, фотографії – будь-ласка, зголошуйтесь до нашого Інституту національної пам’яті".

  До річниці революції підготують виставку, з якою мандруватимуть всією Україною. Ну а повноцінний Музей Майдану раніше ніж за п'ять років свої двері не відчинить.

  Попередній матеріал
  Британський уряд шокований вторгненням Росії до України - ЗМІ
  Наступний матеріал
  250 десантників з Рязані збираються відправити в Україну - ЗМІ
  Loading...