У Києві завершили реконструкцію проспекту Бажана

  Завершилася реконструкція проспекту Миколи Бажана. Новий асфальт проклали майже на 10-ти кілометрах. Востаннє його міняли майже чверть століття тому.

  Під реконструкцію потрапило не лише дорожне покриття, але й тротуари та підземні переходи. Відтепер, проспект освітлюватлюють ліхтарі з енергозберігальними лампами. На новій дорозі з`явилися велосипедні доріжки. Вболівальники Євро-2012, котрі прилелять у Бориспіль, в місто їхатимуть саме цією дорогою. Їх проспект Бажана зустрічатиме власними Золотими воротами.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ідея встановити Золоті ворота - ну, золоті, тому що в нас є Золоті, а ворота, тому що це футбол. І в результаті певних дискусій з ДАІ, ми вийшли на варіант, який ви зараз бачите. Бачим забитий гол - маю надію, що такі голи буде забивати наша українська команда".

  Емре Караахметоглу, представник компанії-підрядника з будівництва доріг: "Ус іматеріали - українські, окрім бар`єрної огорожі. Три слої асфальту: вирівнюючий, середній і верхній шар асфальту. Тут особливий верхній шар, його складає стонмальтичний асфальт".

  Попередній матеріал
  Суд залишив КОДА та облраду у засновниках газети "Київська правда"
  Наступний матеріал
  У Києві експонують виставку реліквій міського самоврядування
  Теги: