У Києві запроваджується Єдиний рахунок за житлово-комунальні послуги

  З середини вересня у столиці запроваджується нова форма Єдиного рахунку за житлово-комунальні та інші послуги. Про це 11 вересня під час прес-конференції повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.


  "Новий платіжний документ складається з п’яти блоків, у кожному з яких чітко визначений вид послуги та підприємство, відповідальне за її постачання", – пояснив він.

  До переліку цих послуг увійшли: утримання будинків та прилеглої території, а також газопостачання, яке здійснюють житлово-експлуатуючі організації; холодне водопостачання та водовідведення, а також гаряче водопостачання та водовідведення.

  "Цього року запроваджено принципово нові взаємовідносини у житлово-комунальній сфері – споживачі та постачальники послуг переходять на роботу в форматі прямих договорів. У цьому контексті дуже важливо захистити інтереси мешканців та створити оптимальні умови взаємодії з виконавцями комунальних послуг, якими законодавчо визначені тепло- та водопостачальні підприємства", – пояснив Петро Пантелеєв.

  На звороті кожної нової платіжки, яку отримуватимуть мешканці, буде розміщена детальна інструкція. Отримати додаткову інформацію можна також на офіційних сайтах Київської міськдержадміністрації, КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", а також, звернувшись до Контактного центру Києва за коротким номером: 15-51.
  Попередній матеріал
  YES-2014: трансляція наживо
  Наступний матеріал
  Терористи у четвер обстріляли кілька населених пунктів на Донбасі