5.ua

У Києві заборонили купатись - попри небачену спеку

  Через спеку санстанція закрила у Києві усі пляжі для купання. У водоймах столиці лікарі виявили кишкову паличку. Через аномально теплий серпень – непереливки і водіям. Випаровування шкідливих сполук з асфальту та вихлопні гази збільшили концентрацію шкідливих речовин удвічі. Щоб урятувати ситуацію, санепідеміологи радять поливати дороги водою.


  Гідропарк пообіді: навіть у самісіньке пекло – тут яблуку ніде впасти. Так кияни рятуються від спеки.

  Через аномально спекотний серпень у рослин збилися біоритми, тож водорості вже почали цвісти. Розмножуються і мікроби. Столичні санепідеміологи знайшли у водоймах збудників кишкових захворювань. Відтак, купатися заборонили, але пляжі не закрили. Там радять тільки засмагати.

  Табу на купання кияни проігнорували. Кажуть – повідомлення не чули, попередження на очі не потрапляло.

  Табличку з написом "Не купатися!" на одному з пляжів причепили на паркані. Щоб його побачити, довелося шукати кілька хвилин. Ті кияни, котрі про небезпеку дізналися – усе одно довіряють стадному інстинкту.

  Киянин Володимир Максимишин – цей пляж не зраджує. Каже результатам лабораторних досліджень не довіряє. Якість і безпечність води перевірив роками.

  Від спеки зморені і водії: їм не вдихнути на повні груди. А надто тим, котрі застрягають у заторах. Найбільше забруднене повітря на перетині проспекту Перемоги та вулиці Туполєва та на Бессарабці.

  Такі місця лікарі радять оминати. Серед порад – і душ для автошляхів. Утім, комунальні підприємства на рекомендації не зважають.

  Випробування спекою триватиме до кінця серпня, кажуть метеорологи. Відтак, купатися містянам дозволять отримають лише в оксамитовий сезон.

  Олена Махно, Віталій Конанов та Андрій Каньшин, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Дві українки вийшли до фіналу чемпіонату Європи з водних видів спорту
  Наступний матеріал
  Турчинов попросив нардепів залишитись у столиці
  Loading...