У Києві з`явилася перша журналістська лавка

  Перша журналістська лавка з`явилася у Києві. Її створили з нагоди міжнародного Дня телебачення, радіо та зв`язку. Його акули пера традиційно відзначають 21 листопада.

  Журналістську лавку встановили на Володимирській гірці. Її оформив один із київських художників. На ній митець зобразив основні атрибути ЗМІ: телевізори, мікрофони та радіоприймачі. Журналісти ж на лавці залишили побажання для Києва та його мешканців.

  Дарка Оліфер, тележурналістка: "Дуже цікавий процес, незвичний. От така от незвична робота для журналістів. Бо зазвичай ми розмовляємо. А тут нам щось довелося - пощастило - робити руками".

  Денис Дрейман, художник: "Переді мною була поставлена задача поєднати День журналістики і теллебачення, і лавочку, і я подумав - як це можливо? І зразу подумав про атрибути. І придумав таку композицію".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Проект, який разом з Вами ми запускаємо в Києві, я думаю, він може служити прикладом і для інших: і політиків, і спортсменів, і журналістів, бо в наших планах дуже багато робити для благоустрою міста, і в наступному році в тому числі".

  Попередній матеріал
  Завтра в Луврі відкриється перша в історії українська виставка [відео]
  Наступний матеріал
  Конфлікт у Секторі Газа триває - щонайменше 5 загиблих
  Теги: