styknews.info

У Києві ввели графіки аварійних відключень електроенергії

  "Київенерго" інформує своїх юридичних клієнтів про те, що згідно з розпорядженням головного диспетчера НЕК "Укренерго" 24 вересня 2014 р. о 12.00 годині були застосовані графіки аварійних відключень для столичних промислових підприємств.


  Така команда від НЕК "Укренерго" надійшла у зв'язку з необхідністю забезпечити надійну роботу об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії, пояснюють у компанії.

  "Основна причина введення графіків полягає у тому, що центральна та північна енергосистеми НЕК "Укренерго" є енергодефіцитними через брак вугілля на складах теплових електростанцій. Виходячи із ситуації, що склалася, і згідно команді головного диспетчера України, "Київенерго" вводить графіки аварійних відключень для промислових підприємств та організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду в Києві", - сказано в повідомленні.

  Обмеження потужності по місту Києву становлять - 52,6 МВт (тобто 3,8% від загального обсягу споживання електроенергії в столиці).

  "Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером НЕК "Укренерго". Зі свого боку "Київенерго" гарантує, що відключення від електроенергії кожного конкретного споживача буде відбуватися не більше, ніж на 2 години", - наголосили в компанії.

  "Київенерго" просить мешканців столиці економно використовувати електроенергію в побуті й зазначає, що максимальне навантаження енергосистема України відчуває в будні дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00.
  Попередній матеріал
  Міноборони запевняє – армія готова до зими на 70%
  Наступний матеріал
  Син спадкоємця престолу Саудівської Аравії взяв участь у бомбардуванні Сирії
  Теги:
  Loading...