У Києві встановили камери спостереження за порушниками ПДР

  Увага! Вас знімають! У перший день дії нових штрафів у Києві встановили спеціальні відеокамери спостереження за порушниками. Перевищення швидкості, проїзд на червоне світло чи то дорожньо-транспортна пригода - камери фікусуватимуть не лише номери автівок, а й обличчя їхніх водіїв.
  Відсьогодні світлина є доказом порушення. Для сплати грошового стягнення ДАІ надсилатиме правопорушнику квитанцію за реєстрацією авта. Також за порушення нараховуватимуть спецальні бали. Коли таких збереться 30 - у порушника заберуть права у судовому порядку. 

  На сьогодні камери спостереження вже встановили на тридцяти шести перехрестях Києва. За два роки їх встановлять на всіх світлофорах. Система спостереження коштуватиме бюджету столиці 20-ть мільйонів гривень. Їх міська влада взяла у кредит у ЄБРР. 

  Віталій Ярема, начальник ГУ МВС України у м. Києві: "Наявність камер спостереження цікавить не тільки з точки зору дорожнього руху, а й з точки зору фіксації фактів правопорушень, вчинення злочинів, особливо вуличних - це пограбування, крадіжки, кишенькові злодії".
  Попередній матеріал
  Порушень під час постачання української зброї до Грузії не було,- висновок СБУ
  Наступний матеріал
  Фондові ринки світу й надалі демонструють падіння
  Теги:
  Loading...