У Києві відзначили День перемоги

  У Києві святкують День перемоги. Понад півтори тисячі ветеранів та дітей війни відначили 67 річницю Перемоги у Великій вітчизняній на Майдані Незалежності.

  Полковників, генерал-майорів, медсестер та партизанів, які пройшли війну, привітало карівництво держави та міста. Самі ж герої свята - учасники війни - не приховували сліз від хвилювання через пережите та розпачу від того, що з кожним роком збираються все менше бойових товаришів. Відзначали  День перемоги і біля монумента "Батьківщини - матері". Там запалили вічний вогонь слави і поклали квіти до пам`ятника Героїв форсування Дніпра. Поруч з музеєм війни відбувся військово-історичний парад. Площею пройшли 20 одиниць техніки, що брала участь у Другій світовій війні.

  Петро Песковський, полковник, ветеран Другої світової війни: "Уже нет друзей, и тех, кто меня спас нет. Время свое дело сделало. Ведь в эти годы уже остались ряды поредевшие".

  Дементій Салабай, генерал-майор, ветеран Другої світової війни: "Мільйони людей загинули, невинних людей, кращих. Це не може не лишатися в пам`яті. Навпаки, ми повинні згадувати серцем, душею і розумом".

  Попередній матеріал
  У Неваді видали першу в світі ліцензію на автомобіль без водія
  Наступний матеріал
  На Букринському плацдармі відзначили День перемоги
  Теги: