У Києві відкрилася виставка картин Віктора Грязєва

  Крига і полум`я - несподівано контрастна виставка стартувала напередодні у Києві. Це перша експозиція в рамках нового некомерційного медіа проекту "Грязєв Гелері АРТ". Його мета - об`єднати молодих українських художників з різними стилями та баченням.
  Перша виставка проекту - це творчість одразу двох авторів. Виважений, наскрізь контрастний реалізм, автора проекту Віктора Грязєва та абстрактна дійсність у баченні Юлії Янчукової. Кардинально різні підходи до вираження світу та особистості через фарбу гармонійно злилися в рамках однієї експозиції. До проекту долучилося вже кілька десятків художників. То ж незабаром влаштують чергову виставку. Чиї роботи представлять на ній, поки що не розголошують.

  Віктор Грязєв, художник: "Это проэкт, который пытается обьединить под своим именем новых молодых, малоизвестных художников, достаточно интересных, самобытных по стилю, по исполнению. Людей, которые всерьёз болеют искусством".

  Юлія Янчукова, художниця: "Художник должен быть талантлив. Не важно как он показывает свои чувства, это может быть не красиво, но он должент быть талантлив. В нем должны чувствуваться все тот же стержень, все тоже воспитание, все таже культура".
  Попередній матеріал
  Початок демонтажу ТРК "Троїцький" перенесено на 15 днів
  Наступний матеріал
  Столичні чиновники пропонують створити індивідуальну тарифну сітку для будинків
  Теги:
  Loading...