У Києві відкрилась виставка іспанського фотомистецтва

  Кияни мають нагоду долучитись до іспанського фотомистецтва. У столиці відкрилась виставка популярної іспанської фотохудожниці Оуки Лееле.
  В серії "Трансгресивна утопія" зібрані фотографії різних років. Від чорно-білих, знятих на плівку ще у 70-х - 80-х роках, до кольорових, у цифровому форматі. Експонати виставки в Україні не продаються, однак експерти їх оцінюють у десятки тисяч євро. Виставка працюватиме до 23 вересня в галереї "Совіарт", вхід вільний.

  Мануель Ромеро, комісар виставки: "Ці фотографії зроблені на звичайному фотопапері, але він наклеєний на метал. Після цього зображення заливають рідким пластиком. Ці фотографії не можна купити, тому що вони вже не належать самій авторці, вони вже належать міністерству закордонних справ Іспанії. І іспанські державні установи не продають творчі роботи". 

  Віктор Хаматов, президент центру сучасного мистецтва "Совіарт": "Она актуальна, она вобрала в себя очень современные техники фотографии и жанры фотографии. Здесь есть и экспрессивная фотография, и постановочная фотография, и сюжетная фотография".

  Попередній матеріал
  Екс-голову земельної комісії Київради можуть амністувати
  Наступний матеріал
  Перше українське золото на чемпіонаті світу з легкої атлетики
  Теги: