У Києві відкриють зелену смугу для комунального транспорту

  Інтелектуальні тролейбуси та автобуси замість нечемних маршруток. Зелену смугу для всього комунального транспорту відкриють вже у вересні. Міські чиновники сьогодні показали в дії майбутню автоматизовану систему керування дорожнім рухом.
  Як для України це ноу-хау. Понад десять років система успішно діє в багатьох країнах Європи. Нагадаємо, так звана АСУТ дозволить стежити за транспортними потоками та визначати пріоритет на автошляхах. Для цього встановлять півтори сотні розумних світлофорів та дорожніх знаків. Їх під`єднають до єдиного диспетчерського центру. Окрім комунального та спецтранспорту, переваги зеленої смуги матимуть і урядові кортежі.

  Денис Басс, перший заступник голови КМДА: "Что касается режима зеленой волны, то она предусмотрена для специальных оперативных служб, для ГАИ, милиции, МЧС, пожарников, скорой помощи. Ею также смогут пользоваться и правительственные кортежи. Конечно, от них иногда существенный негатив идет. Потому что человечесий фактор срабатывает и приводит к заторам. Система будет рассчитывать компьютерный алгоритм, и эти передвижения по городу будет не так болезненным".
  Попередній матеріал
  Київщина хоче від Кабміну третину грошей, зароблених торік понад план
  Наступний матеріал
  Столичне метро заговорить дитячими голосами
  Теги:
  Loading...