У Києві відключають від електрики МАФи, які незаконно споживають електроенергію

  На виконання доручення Київського міського голови, щоденно робоча група (складена із представників КП "Київблагоустрій", райдержадміністрацій, ПАТ "Київенерго", КП "Київміськсвітло", Держенергонагляду) проводить перевірку законності підключення тимчасових споруд до мереж електропостачання.


  Про це прес-служба КМДА повідомляє 11 вересня.

  Як зазанчено у повідомленні, вже обстежено законність підключення до ліній електропередач низки тимчасових споруд (переважно це МАФи), які розміщені на просп. Перемоги  (біля станцій метро "Політехнічний інститут" та "Житомирська"), також на вул. Малишка та вул. Попудренка (біля станція метро "Дарниця"), на просп. Палладіна (поблизу станції метро «Академмістечко»), біля станції метро "Чернігівська" та "Лісова", а також на просп. Маяковського.

  "За результатами перевірки встановлено, що частина тимчасових споруд мають договори на споживання електроенергії. Ті тимчасові споруди, у яких відсутні дозвільні документи на споживання електроенергії, були відключені від електроживлення, а електричні кабелі демонтовано. Зокрема, після проведених перевірок від електроживлення вже відключено більше 50 несанкціоновано підключених тимчасових споруд. Силами КП "Київміськсвітло" демонтовано 1049 м сторонніх мереж живлення тимчасових споруд, прокладених на опорах КП "Київміськсвітло", - зазначили у КМДА.

  На цей час робота щодо відключення від електроенергії самовільно підключених тимчасових споруд продовжується.

  "Міська влада попереджає всіх власників тимчасових споруд щодо вжиття жорстких заходів до осіб, які незаконно підключають свої тимчасові споруди до мереж енергоживлення міста та здійснюють крадіжку електроенергії, про відповідальність згідно з чинним законодавством", - підкреслено у повідомленні КМДА.
  Попередній матеріал
  Естонія просить адвоката Надії Савченко захистити свого розвідника, викраденого росіянами
  Наступний матеріал
  Голова МЗС обіцяє щонайшвидше призначити нових послів у ключових країнах світу