У Києві відбувся форум торгово-економічного співробітництва між китайською провінцією та Київською областю

  Форум торгово-економічного співробітництва між китайською провінцією Гуандун та Київською областю відбувся у столиці.

  Сторони обговорили можливі напрямки співпраці. Зокрема, у складі китайської делегації прибуло близько півсотні представників різних галузей бізнесу. Також на зустрічі йшлося про необхідність спрощення візового режиму для китайців. А вже у вересні має відбутися візит-відповідь керівництва області та місцевих бізнесменів до Китаю. Насамперед ті зацікавлені у співпраці у сільському господарстві.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Сьогодні ми проводимо форум торгово-економічного  співробітництва з провінцією Гуанчжоу. Нас інтересує сьогодні і електроніка, нас інтересує створення підприємств з вироблення електромобілів. Нас інтересує в цілому переробка в аграрному комплексі".

   Лянь Гуісюань, голова делегації провінції Гуандун: "Про конкретні проекти ще не говорилося, але є галузі, які ми почали розглядати. Наприклад, сільське господарство. Воно дуже добре розвинене в Україні, але все ж є нестача мінеральних добрив. Наша провінція має хороший потенціал у цій галузі. Тому, можливо, буде співпраця у цій сфері".

  Попередній матеріал
  Трейлер до фільму "Толока" представили у столичному Кінопалаці
  Наступний матеріал
  Через МАФи звільнили керівників підрозділів управління благоустрою
  Теги: