У Києві відбудеться Міжнародний музичний фестиваль "Сігет"

  Міжнародний музичний фестиваль "Сігет" - відбудеться у Києві вже наступного літа.
  Відповідну угоду сьогодні підписали столичні чиновники та представники угорської компанії, яка є організатором заходу. Майданчик для  музикантів - світових зірок та місцевих виконавців - розгорнеться на Трухановому острові. У рамках фестивалю просто неба влаштовуватимуть театральні вистави, спортивні змагання, галереї, дискусійні клуби. Гості зможуть розміститися у кемпінгу. Облаштувати відповідну інфраструктуру мають столичні комунальники. Решту витрат - нестимуть організатори фестивалю. Орієнтовний бюджет складає 4 мільйони євро. Очікують на фестивалі понад 60 тисяч відвідувачів.

  Карой Герендаї, директор компанії-організатора фестивалю: "Чому Україна? Ми бачимо скільки гостей приїздить на фестиваль в Угорщину. Ми знаємо про ті заходи, які проводяться у вашій країні і є дуже популярними, але фестивалів такого масштабу немає, тому вирішили організувати фест у Києві".

   Михайло Костюк, заступник голови КМДА: "Інфраструктура в основному є підготовлена, це залишки того, що було зроблено до євро, але фестивальна технологія потребує змін, в системі життєзабезпечення, забезпечення санітарних умов, водозабезпечення. На це є кошти. Частина буде зроблена у цьому році, друга частина в наступному". 

  Попередній матеріал
  У Києві дівчина впала у котлован
  Наступний матеріал
  На початку липня у Києві відбудеться етнофестиваль "Країна Мрій"
  Теги: