5.ua

У Києві створять сім лікарень інтенсивної терапії

  На сьогодні столиця потребує 5 дорослих та 2 дитячі лікарні, які надаватимуть цілодобову невідкладну медичну допомогу. Створення лікувальних закладів нового типу дозволить більш раціонально використовувати кадровий потенціал та матеріально-технічну базу.


  Про це під час відвідин київських медзакладів 27 серпня повідомив радник Київського міського голови з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький.

  Спільно з директором Департаменту охорони здоров’я КМДА Михайлом Риганом він відвідав Київські клінічні лікарні №№ 1, 6, 8, 12, лікарню швидкої медичної допомоги м. Києва, дитячі лікарні № 1 та № 2. Саме на базі цих лікувальних закладів уже найближчим часом планують створити лікарні інтенсивної терапії.

  За словами директора профільного Департаменту, створення лікарень інтенсивного лікування дозволить на 10-15% підвищити шанси на скоріше одужання для пацієнтів, які потребують екстреного лікарського втручання в стаціонарі.

  "Сьогодні, в умовах дефіциту бюджету єдине спасіння київської медицини у переформатуванні самої структури надання медичної допомоги. Столиця утримує непотрібні відділення, де фактично простоюють ліжка. Проста реорганізація, що практично не потребує додаткового фінансування, дозволить раціональніше використовувати потужності лікарень та підвищити якість медобслуговування", – зазначив Михайло Радуцький.

  Щороку стаціонарне лікування в столиці проходять понад 550 тис. хворих, майже 60% яких потребують госпіталізації. Але як інтенсивна терапія у місті функціонує лише одна лікарня швидкої медичної допомоги на лівому березі. Проаналізувавши потужності ліжкового фонду, забезпечення медичним обладнанням та устаткуванням, а також кадровий потенціал, фахівці прийняли рішення про створення семи лікарень інтенсивного лікування – 5-ти дорослих та 2-х дитячих.
  Попередній матеріал
  Новоазовськ під контролем російських військових - командир спецроти "Донецьк"
  Наступний матеріал
  Уряд спростив набуття статусу безробітного для переселенців з Криму та Донбасу
  Loading...